Соляна кімната

Профілактика дихальної системи!

З давніх часів відомі лікувальні властивості соляних печер, які зараз використовуються на багатьох курортах світу. Спелеотерапія в умовах соляних печер отримала визнання як високоефективний немедикаментозний метод лікування. Галоаерозольна терапія - високоефективний немедикаментозний метод:

 • лікування захворювань легень і верхніх дихальних шляхів, алергічних і шкірних захворювань;
 • оздоровлення і зміцнення імунної, нервової та ендокринної систем;
 • очищення легень від тютюнових смол, виробничого і побутового пилу;
 • профілактика простудних захворювань.

При захворюваннях, що заважають нормальному диханню, страждають усі органи, а найбільше - мозок, і відповідно, порушується робота всього організму. А негативного впливу на дихальну систему сучасна людина отримує понад норму. Це і тютюнопаління (як активне, так і пасивне), викиди в атмосферу вихлопних газів, відходів виробництва, продукти згорання газу, вплив алергенів, які містить в собі побутова хімія, аерозольні дезодоранти, тощо. Ці речі стали настільки звичні для нас, що ми не помічаємо їх вплив і не пов'язуємо їх з погіршенням стану свого здоров'я. Здоров'я треба берегти і підтримувати! При цих словах багато людей уявить собі похід в аптеку і придбання нових медикаментів. Але є й інший шлях. Природа дбає про нас і тому створила такі місця, де людина може відпочити, оздоровитись, набратись свіжих сил. Одним із таких унікальних місць є соляні шахти. Однак не всі мають шанс відвідати такі місця, щоб покращити своє здоров'я. Але відтепер для кожного є можливість "вдихнути на повні груди" те повітря, ту атмосферу, що дарують соляні шахти. Саме з цією метою створена "Соляна кімната" . • Короткий опис зображення

  Соляна кімната

  Оздоровлення та релакс

 • Короткий опис зображення

  Соляна кімната

  Оздоровлення та релакс

 • Короткий опис зображення

  Соляна кімната

  Оздоровлення та релаксКомфортне розміщення

дванадцять затишних номерів, смачна кухня в ресторані – на основі старовинних закарпатських рецептів, приємний сервіс, чудова природа, різноманітний вибір дозвілля, доброзичлива атмосфера.


Розміщення

Зручне розташування комплексу, дозволяє швидко дістатися до міця відпочинку

Апартаменти

Зручні та комфортні номери з натурального сруба, створюють затишну атмосферу

Ресторан

Кожен, хто переступає поріг ресторану, попадає у колоритну, старовинну корчму

Сервіс

Високий рівень обслуговування клієнтів та щира карпатська гостинність персоналуПриєднуйтесь!

Запрошуємо усіх бажаючих, залучатися на нашу сторінку у Facebook