Екскурсії по Закарпаттю

Неймовірні краєвиди та історичні місця

По Закарпаттю безліч старовинних архітектурних пам'ятників середньовіччя, серед яких є кам'яні замки, культові споруди. Мукачівський замок "Паланок" - пам'ятник архітектури і історії ХIII-XVII століть. У IХ-Х століттях тут була побудована невелика фортеця для охорони Карпатський кордонів Київської Русі.

Термальні джерела в Береговому - це великий басейн просто неба, температура води в якому +34 градуси. Хіба хто зможе відмовити собі в задоволенні викупатись в теплій воді термальних джерел просто неба, особливо взимку!

Національний парк "Синевір" відноситься до найбільших і найпривабливіших природно-заповідних територій Закарпаття. Щоб побачити це диво природи, потрібно піднятися в гори - блакитне прозоре озеро сховалося серед гір. Далі читайте легенду про походження Синевірського озера.

Водопад Шипіт є триступінчатим каскадом заввишки 12м, що спадає у вузькій обривистій ущелині і з обох боків затиснутий крутими уступами скель

Також пропонуємо подорож в гори, надзвичайні та запам'ятовуючісь краєвиди навколо, свіже повітря, різноманітність квітів, ягід та грибів.Наш підготовлений автомобіль для подорожей в гори підвезе всіх бажаючих до самого підніжжя гори і таким чином підкорити гору зможуть практично всі - від малих дітей і до літніх людей.Ну а по завершенню сходження, тут же біля підніжжя підкореної вершини, буде організовано пікнік. • Короткий опис зображення

  Замок "Паланок"

  Неймовірна історична пам'ятка

 • Короткий опис зображення

  Озеро "Синевір"

  Перлина карпатських гір

 • Короткий опис зображення

  Термальні води

  Берегівські термальні джерелаКомфортне розміщення

дванадцять затишних номерів, смачна кухня в ресторані – на основі старовинних закарпатських рецептів, приємний сервіс, чудова природа, різноманітний вибір дозвілля, доброзичлива атмосфера.


Розміщення

Зручне розташування комплексу, дозволяє швидко дістатися до міця відпочинку

Апартаменти

Зручні та комфортні номери з натурального сруба, створюють затишну атмосферу

Ресторан

Кожен, хто переступає поріг ресторану, попадає у колоритну, старовинну корчму

Сервіс

Високий рівень обслуговування клієнтів та щира карпатська гостинність персоналуПриєднуйтесь!

Запрошуємо усіх бажаючих, залучатися на нашу сторінку у Facebook