«Срібне джерело»

За відпочинком тільки сюди!

...

Затишна садиба «Срібне джерело» розташувалася в Закарпатській області, у мальовничому урочищі Кам’янка. Це місце зі своєю самобутньою історією. За сторіччя тут сформувалася особа культура, що відрізняє Закарпаття від інших українських регіонів.

Перші згадки по мешкання людей датуються ще періодом раннього палеоліту. Природні багатства, які здобувалися на цій території, в усі часи притягували шукачів пригод. Садиба «Срібне джерело» розташована в місцях, де раніше знаходилися шахти по видобутку вугілля та срібла.


Садиба «Срібне джерело» стала своєрідним талісманом Закарпаття, місцем, куди приїжджають за справжнім, повноцінним відпочинком. Гості багаторазово відмічали, як тут чудово дихається. Говорили, що за кілька днів у садибі повністю перетворювались і тілом, і душею.

Інакше й бути не може у цьому унікальному місці. Незабутня атмосфера та закарпатська гостинність назавжди залишаються у спогадах тих, хто раз завітав до нас.

«Срібне джерело» чекає на Вас у будь-який день та час.
...

Поділитися:


Комфортне розміщення

дванадцять затишних номерів, смачна кухня в ресторані – на основі старовинних закарпатських рецептів, приємний сервіс, чудова природа, різноманітний вибір дозвілля, доброзичлива атмосфера.


Розміщення

Зручне розташування комплексу, дозволяє швидко дістатися до міця відпочинку

Апартаменти

Зручні та комфортні номери з натурального сруба, створюють затишну атмосферу

Ресторан

Кожен, хто переступає поріг ресторану, попадає у колоритну, старовинну корчму

Сервіс

Високий рівень обслуговування клієнтів та щира карпатська гостинність персоналу

Приєднуйтесь!

Запрошуємо усіх бажаючих, залучатися на нашу сторінку у Facebook